Systemy alarmowe i monitoring

Systemy zabezpieczeń osób oraz mienia

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi montażu, serwisu oraz przeglądu systemów technicznych służących do ochrony osób oraz mienia. Oferujemy państwu najwyższej jakości rozwiązania, gwarantujące niezawodność.

Systemy alarmowe

System alarmowy najczęściej kojarzony jest z centralą alarmową oraz szeroką gamą czujników ruchu, które wykorzystywane są w celu zabezpieczenia danego obszaru przed próbą włamania. Systemy oferowane przez naszą firmę można dowolniej modyfikować oraz rozbudowywać dostosowując do potrzeb inwestora, bardzo  często dodatkowym elementem są czujniki przeciwpożarowe oraz wykrywające czad.

Monitoring

Monitoring wizyjny inaczej określany telewizją przemysłową, współcześnie jest podstawowym elementem budowania systemu nadzorującego bezpieczeństwo zarówno w budynkach gospodarczych, domach jednorodzinnych, sklepach oraz parkinach i na terenach magazynowych. Głównym zadaniem telewizji przemysłowej jest ochrona obiektów oraz osób, które w nich przebywają.

Tradycyjne instalacje telewizji przemysłowej CCTV oparte są na systemie analogowym, który charakteryzuje się wysoka niezawodnością ale ma również ograniczenia które można wyeliminować wykorzystując nowoczesny system kamer IP, wykorzystujących technologie internetową do ciągłego rejestrowania obrazu. System IP zapewnia podgląd z każdego miejsca na ziemie za pomocą komputera czy smartfona.

Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring

DARMOWA WYCENA

Ofertę przygotowaną dla Ciebie wyślemy e-mailem! Szybko i wygodnie!

Formularz wyceny
Systemy alarmowe i monitoring, RS-System, systemy klimatyzacji pomieszczeń, monitoringu CCTV IP Systemy alarmowe i monitoring, RS-System, systemy klimatyzacji pomieszczeń, monitoringu CCTV IP Systemy alarmowe i monitoring, RS-System, systemy klimatyzacji pomieszczeń, monitoringu CCTV IP Systemy alarmowe i monitoring, RS-System, systemy klimatyzacji pomieszczeń, monitoringu CCTV IP