Systemy alarmowe i monitoring

Systemy zabezpieczeń osób oraz mienia

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi montażu, serwisu oraz przeglądu systemów technicznych służących do ochrony osób oraz mienia. Oferujemy państwu najwyższej jakości rozwiązania, gwarantujące niezawodność.

Systemy alarmowe

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów alarmowych, a także montaż, serwis i przeglądy. W zakresie ochrony osób i mienia przed próbami włamania posiadamy szeroką gamę czujników ruchu, które mogą być stosowane z centralą alarmową. Oferujemy naszym klientom system, który mogą modyfikować i zmieniać w zależności od swoich potrzeb, dlatego bardzo często czujki pożarowe i dymu są dodatkowymi elementami w danym rozwiązaniu.

Monitoring

Monitoring wizyjny, inaczej nazywany telewizją przemysłową, jest najważniejszym elementem budowy systemu bezpieczeństwa. Może być wykorzystywany do ochrony gospodarstw rolnych i domów za pomocą kamer umieszczonych wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Celem instalacji CCTV jest ochrona osób i mienia przed kradzieżą lub niepożądanym dostępem do miejsc, które uważamy za niebezpieczne. Tradycyjne instalacje CCTV są oparte na systemach analogowych, które charakteryzują się wysoką niezawodnością, ale mają też ograniczenia, które zostaną wyeliminowane dzięki zastosowaniu systemów kamer IP połączonych za pomocą technologii internetowej w celu ciągłego rejestrowania obrazu. Dzięki systemowi IP można zdalnie przeglądać obrazy na komputerze lub smartfonie.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz montażu CCTV w Nowym Sączu.

 

Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring Systemy alarmowe i monitoring

DARMOWA WYCENA

Ofertę przygotowaną dla Ciebie wyślemy e-mailem! Szybko i wygodnie!

Formularz wyceny