Transmisje wideo w internecie

Realizator transmisji na żywo 24h ze Starego Sącza

Poniżej prezentujemy jedną z nasza realizacja streamingu obrazu na żywo, z rynku w Starym Sączu, transmisja wideo odbywa się 24 godziny na dobę.

 

Transmisja na żywo inaczej live streaming to rodzaj transmisji wideo, w którym strumień wideo jest przesyłany przez internet na żywo do osób oglądających, w czasie rzeczywistym bez opóźnień i bez potrzeby nagrywania i późniejszego odtwarzania.

Transmisja na żywo jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania i sprzętu, takiego jak serwer strumieniowy i encoder, które pozwalają na kodowanie i przesyłanie strumienia wideo w czasie rzeczywistym do widzów. Widzowie mogą oglądać transmisję na żywo za pomocą przeglądarki internetowej na komputerach, smartfonach lub telewizorach z internetem.

Do czego może służyć Live streaming

Kamery internetowe są montowane w wielu różnych miejscach, w zależności od celu ich użycia miedzy innymi w miejscach publicznych, hotelach, uzdrowiskach, miejscach rozrywki np. stokach narciarskich, schroniskach górskich, parkach rozrywki.

Transmisja na żywo w Nowy Sączu staje się coraz bardziej popularna, ponieważ umożliwia widzom na całym świecie śledzenie pogody oraz Naszych pięknych okolic przez kamerki online.

Proces wdrożenie kamerki online

Nasza firma oferuje kompleksowa usługę transmisje obrazu oraz dźwięku on-line, wraz z doborem sprzętu, montażem kamery oraz skonfigurowaniem odpowiedniego oprogramowania.

DARMOWA WYCENA

Ofertę przygotowaną dla Ciebie wyślemy e-mailem! Szybko i wygodnie!

Formularz wyceny