Klimatyzacja

Klimatyzacja Nowy Sącz

 

Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się montażem lub serwisem klimatyzacji dla domu lub biura w Nowym Sączu lub pobliskich powiatach? Dobrze trafiłeś, nie każdy wie że aby móc montować urządzania klimatyzacji trzeba posiadać szereg uprawnień. Nasza firma posiada certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz trwałą realizacje zlecenia.

Klimatyzacja dla domu oraz biura

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę sprzedaży, montaż oraz serwisu w zakresie klimatyzatorów na terenie Nowego Sącza. Posiadamy atrakcyjna ofertę cenową na nowe urządzenia marki Gree, LG, Ande oraz Kaysai wraz z montażem. Dzięki doświadczeniu oraz odbytym szkoleniom możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości usługę montażu, serwisu i konserwacji klimatyzatorów w domowych.

 

Nasze Certyfikaty

Klimatyzacja Klimatyzacja Klimatyzacja Klimatyzacja

Naszym klientom możemy zaoferować pełną game urządzeń do klimatyzacji pomieszczeń

Klimatyzacje typy split

jedna jednostka zewnętrzna oraz jedna wewnętrzna, sprawdza się w pojedynczych pomieszczeniach np. w biurze lub sypialni na poddaszu, jest najczęściej wybiera ze względu na cenę, a montaż klimatyzacji jest łatwy i szybki.

Klimatyzacja multisplit

jedna jednostka zewnętrzna oraz kilka wewnętrzna, ten typ jest najczęściej wybierana jak klimatyzacja w domu jednorodzinnym, ponieważ w każdym pomieszczeniu można indywidualnie dostosować komfortową temperaturę.

Klimatyzacja kasetowa

idealnie nadaje się do restauracji, barów, hoteli, wyróżnia się gustownym designem oraz wysoką wydajnością

Klimatyzatory przenośne

wykorzystana wszędzie gdzie montażu klimatyzatora na ścianie jest niemożliwy.

Jednostka zewnętrzna klimatyzatora typu multisplit

Serwis klimatyzacji

Nowoczesne urządzenia klimatyzacji charakteryzują się wydają oraz cichą pracą, lecz wymagają regularnych przeglądów serwisowych najczęściej przed rozpoczęciem się sezonu letniego. Nasza firma w ramach usługi przeglądu serwisowy oferuje kompleksowe czyszczenie, uzupełnienie czynnika chłodzącego oraz ewentualne naprawy urządzeń.

Klimatyzacja i oczyszczanie powietrza

Instalacja urządzenia klimatyzacji jest szczególnie istotne dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami. Zwłaszcza na kurz, sierść zwierząt czy środki czystości. Ciągła praca klimatyzatora oczyszczacza oraz regularnie usuwać drażniące substancje, co z pewnością pozytywnie wpłynie na komfort osoby uczulonej.
Klimatyzacja w domu spełnia również funkcje oczyszczacza powietrza, z czy radzi sobie naprawdę bardzo dobrze. Klimatyzator z dużą skutecznością usuwa kurz, roztocza, bakterie oraz różnego rodzaju pyłki czy sierść zwierząt.

Zamów Montaż Klimatyzacji w Nowym Sączu!

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty naszych instalatorów.

Polecane urządzenia klimatyzacji pomieszczeń

Poniżej prezentujemy urządzenia polecane przez naszych instalatorów.

Klimatyzator ścienny GREE AMBER

Klimatyzacja Klimatyzacja Klimatyzacja Klimatyzacja

 

Klimatyzator ścienny GREE Lomo Eco

Klimatyzacja

Klimatyzacja na miarę Twoich potrzeb - komfort i jakość powietrza w jednym miejscu!

Kliknij i sprawdź nasze realizacje dla domów jednorodzinnych, biur oraz lokali usługowych

DARMOWA WYCENA

Ofertę przygotowaną dla Ciebie wyślemy e-mailem! Szybko i wygodnie!

Formularz wyceny